Waar speelde papa het liefst mee toen hij klein was? Wie waren zijn helden vroeger? Hoe leerde hij mama kennen? En wat vindt papa een van de mooiste plekken ter wereld? Dit boekje is een persoonlijk tijdsdocument, gemaakt door je vader zelf, waarin hij 50 leuke, maar soms ook serieuze vragen beantwoordt. Voor jonge, maar ook voor oudere kinderen. Een boekje om te koesteren, generaties lang.
- Alles wat elk kind altijd wilde weten.
- Alles wat papa zijn kind graag meegeeft voor later.
- Met ruimte voor verhalen, foto's en knipsels.
Formaat: 17 x 17 cm.
Aantal pagina's: 76.
Schrijver: Thomas Beekman
Leuk als kraamkado en zwangerschapskado
Voor verzending naar het buitenland zie de pagina info
Kadoverpakking?
Wilt u dat wij dit boek voor u feestelijk als kadootje verpakken? Dit kunnen wij u aanbieden voor de prijs van € 1,95. Dan wordt dit boek feestelijk verpakt en versierd met leuke houten figuurtjes en een houten wenskaartje. Wanneer u gebruik wilt maken van deze service dan kunt u dit onderaan deze pagina bij de optie's opgeven. Uw persoonlijke tekst voor op het wenskaartje kunt u op het bestelformulier opgeven in het vak Boodschap aan ontvanger.
LET OP: indien u hier kiest voor de kadoverpakking hoeft u natuurlijk niet nog een keer apart te kiezen voor de kadoverpakking op het bestelformulier.