Header

Alle artikelen / Het Oma boekje (artikelnr: BKW-693l)

Het-Oma-boekje
Vergroot

Op wie was oma het eerst verliefd? Hoe leerde ze opa kennen? Hoe was papa of mama vroeger thuis? En wat vindt oma de mooiste plek ter wereld? Dit boekje is een persoonlijk tijdsdocument, gemaakt door oma zelf, waarin ze 50 leuke, maar soms ook serieuze vragen beantwoordt. Een boekje om te koesteren, generaties lang.

- Alles wat een kleinkind altijd wilde weten en...
- Alles wat oma altijd al wilde vertellen.
- Met ruimte voor recepten, verhalen en foto's.

Formaat: 17 x 17 cm.
Aantal pagina's: 76.
Schrijver: Thomas Beekman

Leuk als kraamkado en zwangerschapskado

Voor verzending naar het buitenland zie de pagina info

Kadoverpakking?
Wilt u dat wij dit boek voor u feestelijk als kadootje verpakken? Dit kunnen wij u aanbieden voor de prijs van € 1,95. Dan wordt dit boek feestelijk verpakt en versierd met leuke houten figuurtjes en een houten wenskaartje. Wanneer u gebruik wilt maken van deze service dan kunt u dit onderaan deze pagina bij de optie's opgeven. Uw persoonlijke tekst voor op het wenskaartje kunt u op het bestelformulier opgeven in het vak Boodschap aan ontvanger. 
LET OP: indien u hier kiest voor de kadoverpakking hoeft u natuurlijk niet nog een keer apart te kiezen voor de kadoverpakking op het bestelformulier.



| Meer

Informatie:
ISBN : 9789460290077
Auteur : Thomas Beekman
Kaft : Hard cover
Uitgever : Terra
Opties:
Wenskaartje (met kadoverpakking)?:
Prijs informatie:
Prijs per stuk: € 11,95
Aantal: Bestellen

Indicatie verzendkosten
:
€ 3,95 (Vast bedrag)
Verwachte levertijd
:
ca. 2/3 werkdagen
Voorraad
:
Relevante producten
Het-Papa-en-Mama-boekje Het Papa en .. € 11,95