De Label-Label autobus is gemaakt van vrolijke oranje badstof, omdat kindjes zowel van deze kleur, als van het natuurlijke materiaal houden.
De labels zijn gemaakt van verschillende materialen om zo de tastzin te stimuleren. De verschillende labels maken de bus compleet: de bestuurder, de spiegel, banden, uitlaat en passagiers staan op de labels.
De Label-Label bus is ca 40 x 15 cm groot.
Kadoverpakking?
Het is mogelijk uw bestelling tot een feestelijk kadootje te laten verpakken. Onderaan deze pagina kunt hiervoor kiezen door een wenskaartje op te geven. Voor een kleine vergoeding van 2,95 wordt dit artikel feestelijk verpakt met daarbij een pamper luiertje, boekenleggertje, gastenzeepje, zakje met 6 chocolade dragees en een houten wenskaartje. Op het bestelformulier kunt u in het vak "Boodschap aan ontvanger" uw persoonlijke tekst voor op het wenskaartje vermelden. Meer informatie kunt u lezen op de Info-pagina, klik hier
Voor verzending naar het buitenland zie de pagina info