Made with love
Account

Je bent momenteel nog niet ingelogd.

Inloggen
Rugtas Teddy Clay Kraamcadeau met naam Rugtas Teddy Clay met naam Kleur mogelijkheden badcape Kleur mogelijkheden badjas
Rugtas Teddy Clay Kraamcadeau met naam

Geef een uniek en persoonlijk kraamcadeau met ons goedgevulde Rugtas Teddy Clay met badcape of badjasje met naam. Gegarandeerd een glimlach op het gezicht van de ouders!

84,95
Prijs per stuk
remove add
  • Sinds 2008 met veel liefde gemaakt
  • Met cadeauverpakking en wenskaartje
  • Babycadeaus voor zwangerschap en geboorte
  • Exclusief gepersonaliseerde kraamcadeaus
  • WebShopKeurmerk - 9.8 - 552 reviews

Productomschrijving

Deze super trendy teddybeer rugzak is ideaal om mee te nemen naar de kinderopvang of school. Wat deze rugzak echt geweldig maakt, zijn de twee handige opbergvakken waar je van alles in kunt stoppen. Het grootste vak is geschikt voor een lekkere lunchbox, een knuffel die altijd gezelschap biedt en natuurlijk een drinkfles zodat je altijd gehydrateerd blijft. Maar dat is niet alles! De rugzak heeft ook nog een waterdichte voering waardoor hij perfect is voor regenachtige dagen of onhandige momentjes als er eens iets wordt gemorst. En laten we de afmetingen niet vergeten: 29 x 24 x 10 cm, precies goed dus! Wow, het wordt nog beter, we kunnen zelfs de naam van de kleine borduren op deze beertastische rugtas. Hoe verrassend en uniek is dat? Laat je kleintje stralen met deze speciale Teddy-rugzak Clay!

Inhoud van de rugtas:

Keuze uit:
Badcape met naamborduring
Deze badcape is leverbaar in meerdere kleuren, maak uw keuze bij de opties.
Borduring: ca. 11 cm. breed en ca. 3 cm. hoog, afhankelijk van lengte naam en gekozen lettertype
Materiaal: 100% katoen
Afmeting badcape: 80 x 80 cm

OF

Badjasje met naamborduring
Dit badjasje is leverbaar in meerdere kleuren, maak uw keuze bij de opties.
Borduring: ca. 10 cm breed, afhankelijk lengte naam en gekozen lettertype.
Materiaal: 100% katoen
Maat: 0-12 maand

Let op: Houdt bij het kiezen van de borduurkleur rekening met de gekozen kleur van de badcape of badjas.

Verder in dit babycadeaupakket rugtas:
- BamBam Bijtring
Een bijtring die gemakkelijk vast te pakken is door kleine handjes en gemaakt is van hoogwaardig kunststof.
De bijtring is gevuld met gesteriliseerd water en daardoor veilig voor de kleine.
- Babysokjes wit newborn
- Monddoekje
100% zuivere katoen, badstof
Afmeting: 30 x 30 cm
Kleur monddoekje: gelijk aan uw kleurkeuze van de badcape of badjasje
- 2x Pamper luiertjes met lintje

Het geheel wordt gratis verpakt in een linnen tas als cadeau met wenskaartje
De getoonde kleuren kunnen op je scherm enigszins afwijken van de echte kleuren.
Het getoonde productvoorbeeld geeft een indicatie.

Productnummer: bkw-1860

Vraag? Neem contact op

Heeft u een vraag over dit product? Stel ons uw vraag
info@babykadowinkel.nl Whatsapp Instagram